Okna Drewniane STYLE 68


Okna drewniane STYLE 68 – to jedna z linii okien, w której naturalny surowiec jakim jest drewno połączono z nowoczesną technologią i designem. Są to okna jednoramowe produkowane z drewna klejonego na długość (mikrowczepy) oraz warstwowo na grubość lub z drewna klejonego warstwowo na grubość (bez mikrowczepów). Standardowe wyposażenie okien obejmuje: klamki, mikrouchylanie, zaczep antywłamaniowy w skrzydłach uchylno-rozwiernych, termookapnik i okapnik osłaniający dolny ramiak skrzydła okiennego.

 

Najważniejszym z parametrów technicznych określających poziom energooszczędności jest współczynnik przenikania ciepła dla całego okna. Im wartość tego współczynnika jest niższa, tym mniej ciepła „ucieka” z naszego domu. W przypadku okien drewnianych sosnowych w linii STYLE 68 współczynnik ten wynosi Uw=1,31 W/m2K.

 

Okna Style 68 zapewniają również wysoki poziom izolacji akustycznej. W zależności od zastosowanego pakietu szybowego współczynnik izolacyjności akustycznej waha się od 32 do 40 dB. Wskaźnik ten oznacza, że w porównaniu z otoczeniem zewnętrznym o tyle dB mniej hałasu słyszymy wewnątrz pomieszczenia.

 

 

 

Zapraszamy do obejrzenia filmu o oknach drewnianych STYLE 68:

http://www.youtube.com/watch?v=ss5_jltu--s

 

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie tekstów zamieszczonych na łamach serwisu oraz ich udostępnianie w mediach elektronicznych
jak również w innej formie jest możliwe wyłącznie za pisemną zgodą właściciela serwisu.
wykonanie serwisu: gqim.com